دوره ارزیاب تاسیسات مکانیکی

مشخصات دوره:

دوره ارزیاب تاسیسات مکانیکی، ترکیبی از آموزش­ های تخصصی و مهارت­ های نرم است. آموزش‌های تخصصی در دو بخش تئوری و عملی ارائه می‌گردد. بخش تئوری آن ۱۲ ساعت  و بخش عملی آن ۶ ساعت آموزش نکات ارزیابی فنی در پروژه­ های ساختمانی آماده بهره‌برداری را در بر می­ گیرد. به علاوه، در دوره­ های مهارت‌های نرم، شخصیت ­شناسی (MBTI)، توسعه مهارت‌های فردی و مهارت‌های تدوین بوم کسب کار به اشتغال­ پذیران آموزش داده خواهد شد.

 

شرایط ثبت نام:

کلیه فارغ التحصیلان رشته مرتبط در مقاطع کاردانی، کارشناسی و دانشجویان رشته مکانیک مقطع کارشناسی به شرط گذراندن ۹۰ واحد درسی واجد شرایط شرکت در این دوره هستند.

مهلت ثبت­ نام:

مهلت ثبت نام این دوره از تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ لغایت ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ می ­باشد.

زمان و نحوه برگزاری دوره:

مدت آموزش تخصصی دوره ارزیاب تاسیسات مکانیکی بصورت یک هفته­ ای، روزانه ۳ ساعت بعدازظهر خواهد بود. شرکت کنندگان در بدو ثبت نام اولویت­ های خود را برای شرکت در بازه زمانی مورد نظر مشخص می­ نمایند. در انتها بر اساس جمیع شرایط، دوره­ ها لیست و به هر شرکت کننده هفته و برنامه آموزشی دقیق ارائه خواهد­ شد. ضمن اینکه مهارت‌های نرم در هفته ­های اول و سوم هر ماه بصورت جاری برگزار می­ گردد.

* نکته:در صورت به حد نصاب نرسیدن کلاس­ها، سیستم آموزشی به صورت خودکار اقدام به تلفیق کلاس­ ها می ­نماید.

هزینه شرکت در دوره:

هزینه شرکت در دوره، مبلغ ده میلیون ریال معادل یک میلیون تومان است که برای فراخوان این مرحله، ۲۵% آن (۲۵۰،۰۰۰ تومان) توسط اشتغال­ پذیر و مابقی توسط مؤسسه آموزش عالی دولتی مهارت افزایی و اشتغال پذیری پرداخت می­ گردد.

گواهی شرکت در دوره:

در انتهای دوره بر اساس ارزیابی نهایی، قبول شدگان گواهی شرکت در دوره ارزیاب تاسیسات مکانیکی ساختمان را دریافت خواهند کرد.

اولویت انتخاب اشتغال­ پذیران و شرکت در دوره با کسانی خواهد بود که زودتر ثبت نام کرده ­اند. پس از ثبت نام اولیه و دوره­ بندی بر اساس اولویت ها انجام و دوره ها آغاز می گردند.

ثبت نام:

از طریق تکمیل فرم ذیل انجام می شود

فرم ثبت نام دوره ارزیاب تاسیسات مکانیکی

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.